Dolar : Alış : 8.4139 / Satış : 8.4290
Euro : Alış : 10.0084 / Satış : 10.0264
HAVA DURUMU
hava durumu

ADANA40°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1539 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İmar müdürü Şahsi borcunu Belediye mi ödettirmeye çalışıyor?

11 Nisan 2018 - 1.138 kez okunmuş
Ana Sayfa » Asayiş»İmar müdürü Şahsi borcunu Belediye mi ödettirmeye çalışıyor?

Kozan Belediyesinin ortağı olduğu Kozan İmar limited şirketinin müdürü 2016 yılının Şubat ayında 92 bin ve 100 bin lira olmak üzere iki ayrı toplam 192 bin liralık senet imzalamış.

Bu senet zamanında ödenmediği için iddialara göre senet sahibi icra yoluyla bu parasının faizi ile almak istemiş. Önce imar limited şirketine yazı yazılmış. Hem de üç sefer cevap dahi verilmeyince bu sefer İcra dairesi Kozan Belediyesine yazı yazmış oradan da cevap alınmayınca iddialar o ki o borç şahıs borcuyken Kozan belediyesinin borcu olmuş. Peki, üzerinden geçen zamanda borç ne kadar olmuştur 257.754 lira olmuş. Bu borç kimin? Bu borcu Kozan Belediyesi mi ödeyecek yoksa İmar limitet şirketimi ödeyecek?

Bu borç ödendi mi ödendi ise nasıl ödendi?

Yoksa Kozan Belediyesinin Bir bankada bulunan vergi hesabından mı ödendi?

Şimdi Kozan Belediyesi imar limited şirketi müdürü nün verdiği bu senet ile bir kamu kurumunu zarara uğratmak var mıdır? İmar Limitet şirketi müdürü suç mu işlemiştir.

Sayın Belediye başkanımız Musa Öztürk bizler ahiretimizi karartmaya gelmedik. Bizim boğazımızdan bir kuruş haram geçmedi demişti. Sayın Başkanımız bu konunun üzerine gitti mi veya gidecek mi ?

Tabi buna kara verecek adli makamlarımızdır.

Öte yandan Belediye meclis üyesi Hakan Ağca bu konuyla alakalı geçtiğimiz hafta içerisinde yapılan meclis toplantısında yazılı önerge vererek konunun araştırılmasını istedi.

Bizler görevimizi yapıyoruz, Kozan halkı adına yukarıdaki soruları soruyoruz

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika