BENİM İŞİM GARANTİ DİYEN ADAY ADAYI KİM?

BENİM İŞİM GARANTİ DİYEN ADAY ADAYI KİM?

Kozan’a petrol Kuyusu vurulacak

Kozan’a petrol Kuyusu vurulacak

Amcasının oğlunu baltayla öldürdü

Amcasının oğlunu baltayla öldürdü

Ticaret Odasından Basın Açıklaması

Ticaret Odasından Basın Açıklaması

Çevre Mühendisi Fatih Aydın AK Parti’den Aday adayı

Çevre Mühendisi Fatih Aydın AK Parti’den Aday adayı

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
İmar müdürü Şahsi borcunu Belediye mi ödettirmeye çalışıyor?
  • Ana Sayfa » Asayiş
  • 11 Nisan 2018 - 11:52:23
İmar müdürü Şahsi borcunu Belediye mi ödettirmeye çalışıyor?

Kozan Belediyesinin ortağı olduğu Kozan İmar limited şirketinin müdürü 2016 yılının Şubat ayında 92 bin ve 100 bin lira olmak üzere iki ayrı toplam 192 bin liralık senet imzalamış. Bu senet zamanında ödenmediği için iddialara göre senet sahibi icra yoluyla bu parasının faizi ile almak istemiş. Önce imar limited şirketine yazı yazılmış. Hem de üç […]

Kozan Belediyesinin ortağı olduğu Kozan İmar limited şirketinin müdürü 2016 yılının Şubat ayında 92 bin ve 100 bin lira olmak üzere iki ayrı toplam 192 bin liralık senet imzalamış.

Bu senet zamanında ödenmediği için iddialara göre senet sahibi icra yoluyla bu parasının faizi ile almak istemiş. Önce imar limited şirketine yazı yazılmış. Hem de üç sefer cevap dahi verilmeyince bu sefer İcra dairesi Kozan Belediyesine yazı yazmış oradan da cevap alınmayınca iddialar o ki o borç şahıs borcuyken Kozan belediyesinin borcu olmuş. Peki, üzerinden geçen zamanda borç ne kadar olmuştur 257.754 lira olmuş. Bu borç kimin? Bu borcu Kozan Belediyesi mi ödeyecek yoksa İmar limitet şirketimi ödeyecek?

Bu borç ödendi mi ödendi ise nasıl ödendi?

Yoksa Kozan Belediyesinin Bir bankada bulunan vergi hesabından mı ödendi?

Şimdi Kozan Belediyesi imar limited şirketi müdürü nün verdiği bu senet ile bir kamu kurumunu zarara uğratmak var mıdır? İmar Limitet şirketi müdürü suç mu işlemiştir.

Sayın Belediye başkanımız Musa Öztürk bizler ahiretimizi karartmaya gelmedik. Bizim boğazımızdan bir kuruş haram geçmedi demişti. Sayın Başkanımız bu konunun üzerine gitti mi veya gidecek mi ?

Tabi buna kara verecek adli makamlarımızdır.

Öte yandan Belediye meclis üyesi Hakan Ağca bu konuyla alakalı geçtiğimiz hafta içerisinde yapılan meclis toplantısında yazılı önerge vererek konunun araştırılmasını istedi.

Bizler görevimizi yapıyoruz, Kozan halkı adına yukarıdaki soruları soruyoruz

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz