CHP’li Atalay Özer’in A. Adaylığı Açıklamasına yoğun ilgi

CHP’li Atalay Özer’in A. Adaylığı Açıklamasına yoğun ilgi

AK Parti Kozan Belediye Başkan A. Adayı Hilmi Baysal Her Yerde

AK Parti Kozan Belediye Başkan A. Adayı Hilmi Baysal Her Yerde

Atlı görevi Tetik’e bıraktı

Atlı görevi Tetik’e bıraktı

Kozan’da hareket halindeki otomobil alev aldı

Kozan’da hareket halindeki otomobil alev aldı

Ev yangınında 3 kişi dumandan etkilendi

Ev yangınında 3 kişi dumandan etkilendi

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
Hastanede de Neler oluyor Neler
Hastanede de Neler oluyor Neler

Kozan Devlet Hastanesinde Son zamanlarda yapılan yer değişikliği nedeniyle siyasi kıyım yapıldığı ve Hastanede yeni gelen yönetimle birlikte huzur kalmadığı iddiaları hızla artarak devam ediyor.Torpilli personellerin Hastanede kaldığı torpilsiz olanların ise Adana da ki hastanelere görevlendirmelerin yapıldığı belirtiliyor.Kısacası torpillilere mesai ver,torpilsiz olanları kapı dışarı et…Hastanede çalışan personelin birçoğunun işe gitmek istemediği belirtiliyor. Hastane yönetiminin değişmesi […]

Kozan Devlet Hastanesinde Son zamanlarda yapılan yer değişikliği nedeniyle siyasi kıyım yapıldığı ve Hastanede yeni gelen yönetimle birlikte huzur kalmadığı iddiaları hızla artarak devam ediyor.Torpilli personellerin Hastanede kaldığı torpilsiz olanların ise Adana da ki hastanelere görevlendirmelerin yapıldığı belirtiliyor.Kısacası torpillilere mesai ver,torpilsiz olanları kapı dışarı et…Hastanede çalışan personelin birçoğunun işe gitmek istemediği belirtiliyor.

Hastane yönetiminin değişmesi nedeniyle bir çok aksaklık olduğu bunun vatandaşa da yansıtıldığı dillendiriliyor.

Hastanede polikliniklerin bulunduğu yerde bulunan kan alma ne hikmetse kime hizmetse uygulama kaldırıldığı söyleniyor.Hastaların bu uygulamadan rahatsız oldukları söyleniyor.Yaşlı vatandaşlar kan vermek için zemin kata inmek zorunda kaldığı iddia ediliyor.

Son zamanlarda hastanedeki yönetim değişikliğinin ardından yeni uygulamalar gün yüzüne çıkarken hastaların bundan  rahatsız olduğu biliniyor.

Geçtiğimiz günlerde bir hastane yetkilisinin emir vererek diyaliz hastalarını almayın diyaliz hastalarını Özel diyaliz merkezlerine yönlendirin talimatı verildiği belirtiliyor.Duyumlar ne derece doğru bilmiyoruz.Fakat iddialar doğruysa nerede bu hasta hakları.Daha önceden de bu konuda şikayet olduğu biliniyor.

Kısacası Hastane yöneticisi ile personeli ile bir huzursuzluk içerisinde tabi bu vatandaşa da yansıyor.Bir vatandaş anlatıyor.Bir görevlinin hastaneye gelen vatandaşa sert sözlerle bağırdığı ve Zaten başımızda yöneticiler bela bir de siz bela olmayın gibi laflar ettiğini söyledi.

Umarız kısa sürede bu yanlıştan dönülür.Hastane kötü olaylarla anılmak istemez…

Kazanan siyasi parti değil Kazanan Kozan olsun

Önümüzdeki yıl yapılacak Yerel seçimler ardından Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri öncesi her yerde olduğu gibi Kozan’da Adana’da kulisler yavaş yavaş hareketleniyor.

Yerel seçimler öncesi kulislerde siyesi partilerde birçok ismin geçtiğini görüyoruz.

Bu isimlerden mutlaka sevilen sevilmeyen olacaktır. Kozan için hak eden bir adayın Belediye başkanı olması isteyenlerdenim.

Siyasi parti önemli değil Kozan’ı yönetecek Kozan’ın halinden anlayacak bir aday profili aklımızdan geçirelim.

Kısacası Adam gibi bir adam Aday diyebilecek bir aday ile seçimlere giden siyasi parti adayı ile seçimleri alır.Mevcut o kadar çok isim var ki bilmem şu partiden şu aday bu partiden şu aday vs.vs.Mevcut isimlerin içerisinde mutlaka aday profili olan vardır.Fakat Siyasi partiler kendi adamlarını yönetimler kendilerine yakın birilerinin aday gösterilmesinin isteyeceklerdir.İşte o zaman ne olacak.Kaybeden o siyasi parti olacak.

Kamuoyu yoklaması yaptıran ve halkın ,vatandaşın istediği bir isimi gelirse o siyasi parti hangi partiden olursa olsun şansı var diye tahmin ediyorum.

Kazanan siyasi parti değil Kazanan Kozan olsun…

 • Etiketler
 • Yorumla
 • Yorumlar
  • VATANDAŞ
  • 20 Ocak 2018 - 15:12:09
  • ŞU TORPİL KALksın , siyaset bu işe girmesin. noluyor böyle…

KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz