Dolar : Alış : 8.5446 / Satış : 8.5600
Euro : Alış : 10.0929 / Satış : 10.1111
HAVA DURUMU
hava durumu

ADANA40°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1539 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

DOLAR HER KAPIYI AÇIYOR

09 Ocak 2018 - 3.444 kez okunmuş
Ana Sayfa » makale»DOLAR HER KAPIYI AÇIYOR

Geçtiğimiz hafta bu köşeden sizlere Işıklı yol’un asfaltlama çalışmaları yapıldığını bunun yanında da Ruhsatsız ve yıkım kararı bulunan bir iş yerinin yolunun asfaltlandığını yazmıştım.Orası ruhsatsız ve yıkım kararı olduğunu biliyoruz.Ne hikmetse iddialara göre Dolar her kapıyı açıyormuş.Ruhsatsız yerin asfaltını döküyor hatta bununla da kalmıyor.Yol olmayan yere asfalt dökülüyor.Ne diyelim DOLARIN AÇAMADIĞI KAPI YOKMUŞ.

Peki bu asfaltı döktüren kim Kozan Belediyesi mi yoksa Adana Büyükşehir Belediyesi mi? Kozan Belediyesinin işi değil diye duydum.Peki Büyükşehir Belediyesi yaptıysa Hemen akıllara şu soru geliyor.Hastane kavşağı yolu delik deşik sürücüler perişan haldeyken her geçen gün yetkililerin kulaklarını çınlatırken neden ruhsatsız yıkım kararı olan ve  yol olmayan bir yere asfalt döküldü.Yetkililer buna cevap verebilirler mi?

Belediye Hizmet Binası

Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk geçtiğimiz hafta yapılan Meclis toplantısında Kozan Belediyesi hizmet binasının tekrardan eski binaya taşınması konusunda bir konuşma yapmış.

O bölgenin geri kaldığını orasının canlanması için Belediye binasının tekrardan taşınması konusunda fikir alışverişinde bulunmuş.

Orası kaldırmaz Belediyeyi fakat Kozan Adliye sarayı yeni binası yapılırsa ve O binanın yerine Kozan Belediyesinin gelmesi daha mantıklı olur. Çalışmalar bu yönde olursa daha iyi olur Belediye binası için daha önce Adliye sarayının yeri ile ilgili duyumlar kulağıma gelmişti.Bunu bir protokolle halledilir diye düşünüyorum.İkinci bir şık ise Kozan Lisesinin eski binası yani Kozan Lisesi yeni binasına taşınacak eski binanın Koza Belediyesi hizmet binası olması için çalışma yapılabilir.

Bu sadece bir fikir Düşünecek olan sizlersiniz.Kararı verecek olan sizlersiniz bizimki sadece bir öneri…

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : ,

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika