Kozan’da  Jeep ile Elektrikli bisiklet çarpıştı: 1 yaralı

Kozan’da Jeep ile Elektrikli bisiklet çarpıştı: 1 yaralı

MHP Kozan ilçe başkanı Atlı; Mevcut Belediye başkanı ile kesinlikle yola devam edilmeyecek

MHP Kozan ilçe başkanı Atlı; Mevcut Belediye başkanı ile kesinlikle yola devam edilmeyecek

15 yaşındaki çocuk yatağında vuruldu

15 yaşındaki çocuk yatağında vuruldu

Kozan’da  orman yangını

Kozan’da orman yangını

Tarlada Traktör Devrildi: 1 Ölü

Tarlada Traktör Devrildi: 1 Ölü

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
DOLAR HER KAPIYI AÇIYOR
DOLAR HER KAPIYI AÇIYOR

Geçtiğimiz hafta bu köşeden sizlere Işıklı yol’un asfaltlama çalışmaları yapıldığını bunun yanında da Ruhsatsız ve yıkım kararı bulunan bir iş yerinin yolunun asfaltlandığını yazmıştım.Orası ruhsatsız ve yıkım kararı olduğunu biliyoruz.Ne hikmetse iddialara göre Dolar her kapıyı açıyormuş.Ruhsatsız yerin asfaltını döküyor hatta bununla da kalmıyor.Yol olmayan yere asfalt dökülüyor.Ne diyelim DOLARIN AÇAMADIĞI KAPI YOKMUŞ. Peki bu […]

Geçtiğimiz hafta bu köşeden sizlere Işıklı yol’un asfaltlama çalışmaları yapıldığını bunun yanında da Ruhsatsız ve yıkım kararı bulunan bir iş yerinin yolunun asfaltlandığını yazmıştım.Orası ruhsatsız ve yıkım kararı olduğunu biliyoruz.Ne hikmetse iddialara göre Dolar her kapıyı açıyormuş.Ruhsatsız yerin asfaltını döküyor hatta bununla da kalmıyor.Yol olmayan yere asfalt dökülüyor.Ne diyelim DOLARIN AÇAMADIĞI KAPI YOKMUŞ.

Peki bu asfaltı döktüren kim Kozan Belediyesi mi yoksa Adana Büyükşehir Belediyesi mi? Kozan Belediyesinin işi değil diye duydum.Peki Büyükşehir Belediyesi yaptıysa Hemen akıllara şu soru geliyor.Hastane kavşağı yolu delik deşik sürücüler perişan haldeyken her geçen gün yetkililerin kulaklarını çınlatırken neden ruhsatsız yıkım kararı olan ve  yol olmayan bir yere asfalt döküldü.Yetkililer buna cevap verebilirler mi?

Belediye Hizmet Binası

Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk geçtiğimiz hafta yapılan Meclis toplantısında Kozan Belediyesi hizmet binasının tekrardan eski binaya taşınması konusunda bir konuşma yapmış.

O bölgenin geri kaldığını orasının canlanması için Belediye binasının tekrardan taşınması konusunda fikir alışverişinde bulunmuş.

Orası kaldırmaz Belediyeyi fakat Kozan Adliye sarayı yeni binası yapılırsa ve O binanın yerine Kozan Belediyesinin gelmesi daha mantıklı olur. Çalışmalar bu yönde olursa daha iyi olur Belediye binası için daha önce Adliye sarayının yeri ile ilgili duyumlar kulağıma gelmişti.Bunu bir protokolle halledilir diye düşünüyorum.İkinci bir şık ise Kozan Lisesinin eski binası yani Kozan Lisesi yeni binasına taşınacak eski binanın Koza Belediyesi hizmet binası olması için çalışma yapılabilir.

Bu sadece bir fikir Düşünecek olan sizlersiniz.Kararı verecek olan sizlersiniz bizimki sadece bir öneri…

 

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz