BENİM İŞİM GARANTİ DİYEN ADAY ADAYI KİM?

BENİM İŞİM GARANTİ DİYEN ADAY ADAYI KİM?

Kozan’a petrol Kuyusu vurulacak

Kozan’a petrol Kuyusu vurulacak

Amcasının oğlunu baltayla öldürdü

Amcasının oğlunu baltayla öldürdü

Ticaret Odasından Basın Açıklaması

Ticaret Odasından Basın Açıklaması

Çevre Mühendisi Fatih Aydın AK Parti’den Aday adayı

Çevre Mühendisi Fatih Aydın AK Parti’den Aday adayı

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
Dilenmeye Gitmeyen Epilepsi Hastasını Dövüp Kollarını Kırdılar
 • Ana Sayfa » Asayiş
 • 15 Eylül 2017 - 15:30:49
Dilenmeye Gitmeyen Epilepsi Hastasını Dövüp Kollarını Kırdılar

Kozan’da  Epilepsi hastası adamı dilenmeye gitmiyor diye sopa ile dövüp kollarını kırdılar. Alınan bilgiye göre 10 senedir epilepsi hastası olan engelli Ali Durmuş(34) 8 senedir Bayram Y.tarafından İstanbul’a götürüp dilendirilmeye başlandı. Geçtiğimiz Pazar günü Bayram Y.dilenmeye gitmeyeceğini söylemesine rağmen dilenmeye gideceksin diyerek Ali Duruş’u aracında bulundurduğu sopa ile dövüp parmak ve kollarını kırdı. Ali Durmuş […]

Kozan’da  Epilepsi hastası adamı dilenmeye gitmiyor diye sopa ile dövüp kollarını kırdılar.

Alınan bilgiye göre 10 senedir epilepsi hastası olan engelli Ali Durmuş(34) 8 senedir Bayram Y.tarafından İstanbul’a götürüp dilendirilmeye başlandı. Geçtiğimiz Pazar günü Bayram Y.dilenmeye gitmeyeceğini söylemesine rağmen dilenmeye gideceksin diyerek Ali Duruş’u aracında bulundurduğu sopa ile dövüp parmak ve kollarını kırdı.

Ali Durmuş Cumhuriyet savcılığına müracaatta bulunarak Bayram Y.’den şikayetçi oldu.

Ali Durmuş yaptığı açıklamada; “Beni Bayram Y.isminde bir kişi dilenmeye gitmediğim için beni döverek kollarımı ve parmaklarımı kırdı.Daha önce 8 sene bunlar beni zorla dilenmeye götürdüler genellikle İstanbul’un Pendik ilçesine gider orada dilenirdik. Şimdide tekrardan götürmek istedi. Gitmediğimi için beni tutup dövdü.”dedi.

Daha önce dört defa şikayetçi olduğunu söyleyen Durmuş; “Bana şikayetlerimden vazgeçmemi söylediler. Şikâyetlerinden vaz geç seninle dilenmeye gidelim sende para kaza bizde kazanalım dediler. Bende ben artık dilenmeye gitmem dedim sana biraz para verelim hayatın kurtulur dediler. Benim için İstanbul hayatı bitti dedim. Öyle diyince Bayram Y.araçla gelip arkamdan vurdu. Arabasında her zaman bulundurduğu bir sopası vardı. O sopa ile beni dövüp parmaklarımı ve kollarımı kırdı. Bunlar bana her türlü kötülüğü yapabilirler. Adamlar öldürürüz diyerekten tehdit ediyorlar. Anneni kız kardeşini öldürürüz diyorlar. Kız kardeşim zihinsel engelli ve epilepsi hastası. Bende 10 senedir Epilepsi hastasıyım ve ellerimden mağdurum. Annem 74 yaşında birde kız kardeşim o da zihinsel engelli üçümüz beraber yaşıyoruz.”diye konuştu.

Durmuş; “Beni dövdükten sonra doktora gittik kollarımın kırık olduğunu orada öğrendim. Bende Cumhuriyet başsavcılığına şikayette bulundum. Ben artık bu gibi insanlardan sürekli dayak yemek mecburiyetinde değilim lütfen buna bir son verilmesini istiyorum. Cumhurbaşkanımdan, Başbakanımdan yardım istiyorum. “Şeklinde konuştu.

 • Etiketler
 • Yorumla
 • Yorumlar
  • Anonim
  • 22 Eylül 2017 - 15:40:25
  • geçmiş olst

KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz