Ticaret Odasından Basın Açıklaması

Ticaret Odasından Basın Açıklaması

Çevre Mühendisi Fatih Aydın AK Parti’den Aday adayı

Çevre Mühendisi Fatih Aydın AK Parti’den Aday adayı

Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
Dağlı: 2 Haziran Kahramanlık Destanımız
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 31 Mayıs 2017 - 13:46:20
Dağlı: 2 Haziran Kahramanlık Destanımız

AK Parti Adana Milletvekili ve MKYK Üyesi Tamer Dağlı, “Kozanımızın yiğit evlatları, Batı’nın ‘hayasız akınına’ karşı vatanın her yerinde olduğu gibi göğsünü siper etmiş, canını ortaya koymuş ve bu kahramanlık destanını yazmışlardır.” dedi. Adana Milletvekili Tamer Dağlı Kozan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Kurtuluş Savaşı’mızın çetin günlerinde, türlü yokluklar içinde bağımsızlık […]

AK Parti Adana Milletvekili ve MKYK Üyesi Tamer Dağlı, “Kozanımızın yiğit evlatları, Batı’nın ‘hayasız akınına’ karşı vatanın her yerinde olduğu gibi göğsünü siper etmiş, canını ortaya koymuş ve bu kahramanlık destanını yazmışlardır.” dedi.

Adana Milletvekili Tamer Dağlı Kozan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Kurtuluş Savaşı’mızın çetin günlerinde, türlü yokluklar içinde bağımsızlık mücadelesi veren ecdadın asla unutulmayacağını belirten Dağlı, “Bize düşen, vatan için canlarını veren kahramanların nesiller boyunca en doğru şekilde anlaşılmasını sağlamaktır.  Kozanımızın yiğit evlatları Mehmet Akif’in İstiklal Marşı’nda vurguladığı gibi, Batı’nın ‘hayasız akınına’ karşı göğsünü siper etmiş ve bu kahramanlık destanını yazmışlardır.” diye konuştu.

“Esareti asla kabul etmeyen ve vatan için canlarını seve seve veren bir ecdadın torunları olmaktan dolayı gururluyuz” diyen Dağlı, “Bu Aziz Millet tarihi boyunca bağımsızlığından ödün vermemiştir, vermeyecektir! İstiklal uğruna gerektiğinde can vermekten asla çekinmeyiz. Cumhuriyetimizi ilelebet yaşatmak ve ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine taşımak adına var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Milletvekili Tamer Dağlı sözlerini şöyle tamamladı, “Bu anlamlı gün vesilesiyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını başta olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet, şükran ve minnetle anıyorum. Tüm hemşehrilerimin 2 Haziran Kurtuluş Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyorum.”

 

 

 

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz