Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
CHP’li Atalay Özer’in A. Adaylığı Açıklamasına yoğun ilgi
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 16 Ekim 2018 - 17:22:05
CHP’li Atalay Özer’in A. Adaylığı Açıklamasına yoğun ilgi

Cumhuriyet Halk Partisi’nden Kozan Belediye Başkan A. Adaylığını açıklayan genç iş adamı Atalay Özer’in aday adaylığı açıklaması ilçe teşkilatında gerçekleşti. Özer’in aday adaylığı açıklamasında parti binası partililer ve vatandaşlar tarafından ziyaretçi akınına uğradı. Kalabalık nedeniyle birçok partili vatandaş açıklamayı ayakta izledi. Atalay Özer ise kendisine gösterilen yoğun ilgi ve alakaya teşekkür etti. CHP Kozan Belediye […]

Cumhuriyet Halk Partisi’nden Kozan Belediye Başkan A. Adaylığını açıklayan genç iş adamı Atalay Özer’in aday adaylığı açıklaması ilçe teşkilatında gerçekleşti. Özer’in aday adaylığı açıklamasında parti binası partililer ve vatandaşlar tarafından ziyaretçi akınına uğradı. Kalabalık nedeniyle birçok partili vatandaş açıklamayı ayakta izledi. Atalay Özer ise kendisine gösterilen yoğun ilgi ve alakaya teşekkür etti.

CHP Kozan Belediye Başkan A. Adayı Atalay Özer aday adaylığı açıklamasına katılan partililer ve vatandaşlar ile tek tek selamlaştı. Programın açılış konuşmasını yapan CHP Kozan İlçe Başkanı Erkan Karaoğlu  CHP’li belediye döneminde Kozan’a önemli hizmetlerin kazandırıldığını ve bu hizmetlerin kaldırılması durumunda Kozan’ın büyük bir köye dönebileceğini bu yüzden ilçenin yıllar sonra yeniden önemli hizmet ve projelere kavuşması için sosyal demokrat bir belediyecilik anlayışı ile buluşması gerektiğini hatırlattı. Karaoğlu; “Bugün genç ve dinamik aday adayımız değerli kardeşimiz Atalay Özer’in aday adaylığı başvurusunu kabul ediyoruz, kendisini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz, kendisinin önemli projelerinin de olduğunu çok iyi biliyoruz, umarım genç kardeşimin aday adaylığı hem ilçemize hem de kendisine hayırlı olur” dedi.

Atalay Özer; “Kozan’ı genç ve dinamik kadromuzla hep beraber yöneteceğiz”

CHP Kozan Belediye Başkan Aday Adaylığı başvuru dilekçesini ilçe başkanı Karaoğlu’na teslim eden Atalay Özer ise; “Siz değerli hemşerilerimin ve akrabalarımın burada olması beni ziyadesi ile gururlandırdı. Gerçekten bu kalabalığın karşısında konuşmak güç ama gururluyum. Demek ki Atalay Özer Kozan’da belediye başkan adaylığına çıktığı zaman kazanabilecek bir güce sahip bugün beni yalnız bırakmayan dostlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

“1 Nisan’da Tüm Hemşerilerimizle Yepyeni Bir Kozan’a Merhaba Diyeceğiz”

CHP Kozan Belediye Başkan A. Adayı Atalay Özer; “Bugün aday adaylığımızı açıklıyoruz inşallah ilerleyen zamanlarda adaylığım kesinleşince projelerimi sizlerle paylaşacağım. Sayın ilçe başkanım, değerli yöneticilerim, değerli basın mensupları ve kıymetli hemşerilerim, bildiğiniz üzere 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere Cumhuriyet Halk Partisi ile ilk adımı atarak Kozan Belediye Başkanlığına aday adaylığımı tüm kamuoyuna açıklamak üzere huzurunuzdayım. Seçimlere kısa bir süre kala burada hep birlikte toplanan Kozan’a ve Kozanlıya değer veren siz kıymetli hemşerilerimle birlikteyiz. İnşallah adaylığım kesinleşince tüm hemşerilerimle kucaklaşıp, 1 Nisan 2019 tarihinde Kozanımız adına yeni bir güne uyanacağız. Yolumuz çetin, yükümüz ağır, gücümüz gücünüz olacak. İnşallah daha yaşanabilir, güçlü bir Kozan için genç ve dinamik bir ekiple, şeffaf ve dürüst bir belediyecilik anlayışı içerisinde hep birlikte çalışacağız. Her şey Kozanımz için diyorum ve aday adaylığım tüm Kozan halkı adına hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Başkan Aday Adayı Atalay Özer ve İlçe Başkanı Erkan Karaoğlu partililerin ve basın mensuplarının sorularını yanıtladılar.

Program sonunda CHP Kozan Belediye Başkan Aday Adayı Atalay Özer ile programa katılan davetliler  Özer’in aday adaylığını tebrik ederek bol bol fotoğraf çekildiler.

 

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz