Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
CHP’DE HEYECAN UYANDIRAN İSİM ATALAY ÖZER
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 6 Kasım 2018 - 17:49:44
CHP’DE HEYECAN UYANDIRAN İSİM ATALAY ÖZER

CHP’den Kozan Belediye Başkan A. Adaylığını açıkladığı günden bugüne sosyal demokrat kanatta büyük bir heyecan uyandıran, çok sayıda partilisini partisinin ilçe teşkilatına toplamayı başaran genç iş adamı CHP Kozan Belediye Başkan A. Adayı Atalay Özer çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor. Kozan’da yapmış olduğu ziyaretlerde esnafından vatandaşına yoğun bir ilgi gören Atalay Özer siyasette sosyal demokrat […]

CHP’den Kozan Belediye Başkan A. Adaylığını açıkladığı günden bugüne sosyal demokrat kanatta büyük bir heyecan uyandıran, çok sayıda partilisini partisinin ilçe teşkilatına toplamayı başaran genç iş adamı CHP Kozan Belediye Başkan A. Adayı Atalay Özer çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor.

Kozan’da yapmış olduğu ziyaretlerde esnafından vatandaşına yoğun bir ilgi gören Atalay Özer siyasette sosyal demokrat saflarında büyük heyecan uyandırmaya devam ediyor. Uzun yıllar Kozan’da CHP’nin belediye başkanlığında almış olduğu oy oranından dolayı adı zayıf geçerken, Atalay Özer’in aday adaylığını açıklaması partide ve Kozanlılarda büyük yankı uyandırdı. Kozanlı birçok esnaf, vatandaş, çiftçi ile CHP tabanından önemli isimlerin “Atalay Özer Kozan’da Belediye Başkan Adayı olursa bu iş tamam” dedikleri de kulaklarımıza gelen fısıltılar arasında.

Siyasi gündemde adından sıkça söz ettiren, Kozan için önemli projeleri bulunan ve CHP kanadında büyük hareketlilik yaşanmasına neden olan Atalay Özer ise ziyaretlerine ara vermeksizin devam ediyor. Yapmış olduğu ziyaretlerde esnaf ve vatandaşlardan büyük bir ilgi gören CHP Kozan Belediye Başkan A. Adayı Atalay Özer; “Kozanlı hemşerilerimiz hizmetin en iyisini hak ediyorlar. Kozan’ımıza genç ve dinamik bir belediye başkan aday adayı olarak partimden aday gösterilmem ve Kozanlı hemşerilerimizin de bizlere verecekleri destekleri ile Kozan’ımızda belediyecilik anlamında ayrı bir hava oluşturacağız. Kozanlı hemşerilerime sosyal demokrat belediyeciliğin ne gibi hizmetler getireceğini hep birlikte göstereceğiz. Kozanlı hizmetin en iyisine layık. Çünkü bizler Kozan’da doğduk ve büyüdük. Her şey Kozan için” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz