Dolar : Alış : 8.5446 / Satış : 8.5600
Euro : Alış : 10.0929 / Satış : 10.1111
HAVA DURUMU
hava durumu

ADANA40°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1539 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Çevre Mühendisi Fatih Aydın AK Parti’den Aday adayı

15 Kasım 2018 - 4.924 kez okunmuş
Ana Sayfa » SİYASET»Çevre Mühendisi Fatih Aydın AK Parti’den Aday adayı

Yıllarca Kozan Belediyesinde çevre mühendisi ve Şantiye şefliği yapan Kozan Organize Sanayi bölgesi müdürü Çevre mühendisi Fatih Aydın AK Partiden Kozan Belediye başkan aday adayı oldu.

Aydın ; “Başkan aday adayı olarak, kendimize çizdiğimiz yol “Türkiye’nin 2023 vizyonu doğ­rultusunda çalışarak, Kozan’ın kent merkezindeki mevcut sorunlarını çözmek. Bunun yanında 6360 Sayılı Büyükşehir Yasası ile köyden kırsal mahalleye dönüşen, kırsal mahallelerimizin de tamamını düşü­nerek; alt yapı, imar ve ulaşım sorunlarını çözerek, sosyo-kültürel anlamda Türkiye ile entegre olmuş bir şehir” ortaya çıkarmaktır. Bu bağlamda Kozan’ın sosyo-kültürel yapısına en uygun projeleri, sahip olduğumuz bilgi ve birikim ile adım adım hayata geçireceğiz.dedi.

“Kültürel, ekonomik ve siyasi politikalara uygun olarak, Kozan’a üst düzeyde hizmet verebilen, fark­lı belediyecilik uygulamaları konusunda açılımlar getirebilen, vatandaş odaklı, güvenilir, tarafsız, cesur ve duyarlı bir başkan” olmak ilkesiyle, ailelerimizin refahını düşünerek, çocuklarımızla birlikte gelecekte daha yaşanabilir bir ortam oluşturmak adına, gönül belediyeciliği misyonuyla hareket eden beraber yöneteceğimiz bir Kozan için Kozan Belediye Başkanlığı yolunda ilk adımı atmış bulunuyorum. Bu kutlu yolda ilgi ve desteklerinizi bekliyorum.”diye konuştu.

Fatih Aydın: “Bürokratik ve belediyecilik tecrübeleri ışığında Kozan’a daha iyi hizmet verebilmek adına ve halkımızdan gelen yoğun talep üzerine bu önemli göreve talip oldum. Aktif bir şekilde çalışarak, hayata geçireceğimiz projelerle Kozan’ı hak ettiği yere taşıyacağımıza olan inancım tamdır.dedi.

Fatih Aydın Kimdir:

1978 yılında Kozan’da doğdu. İlk ve orta öğrenimimi Kozan’da tamamladı. 1995-1999 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesinde Çevre Mühendisliği okudu. 2004 yılında Çevre Mühendisi olarak çalışmaya başladığı Kozan Belediyesinde, 7 yıl şantiye şefliği yaptı. Bu süre içinde görev yaptığı birim ile ilgili alanlarda belediye bünyesinde birçok vatandaşımıza hizmet verdi. 2011 yılından bu zamana kadar ise Kozan Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü yapmakta. 7 yıllık görev süresi içerisinde birçok iş adamı ile uyum içinde çalışıp Kozan’ın sorunlarına çözüm getirdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika