CHP’li Atalay Özer’in A. Adaylığı Açıklamasına yoğun ilgi

CHP’li Atalay Özer’in A. Adaylığı Açıklamasına yoğun ilgi

AK Parti Kozan Belediye Başkan A. Adayı Hilmi Baysal Her Yerde

AK Parti Kozan Belediye Başkan A. Adayı Hilmi Baysal Her Yerde

Atlı görevi Tetik’e bıraktı

Atlı görevi Tetik’e bıraktı

Kozan’da hareket halindeki otomobil alev aldı

Kozan’da hareket halindeki otomobil alev aldı

Ev yangınında 3 kişi dumandan etkilendi

Ev yangınında 3 kişi dumandan etkilendi

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
Çakıroğlu, Kozan’da dualarla anıldı
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 22 Şubat 2018 - 10:36:06
Çakıroğlu, Kozan’da dualarla anıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Kozan İlçe Kadın Kolları tarafından, şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun şehadetinin üçüncü yılında mevlüt programı düzenlendi. Milliyetçi Hareket Partisi Kozan İlçe Kadın Kolları tarafından Ege Üniversitesi Tarih Bölümü öğrencisiyken teröristlerce katledilen şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun şehadetinin üçüncü yılı dolayısıyla mevlüt programı düzenlendi. Düzenlenen programa MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, MHP Adana İl […]

Milliyetçi Hareket Partisi Kozan İlçe Kadın Kolları tarafından, şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun şehadetinin üçüncü yılında mevlüt programı düzenlendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kozan İlçe Kadın Kolları tarafından Ege Üniversitesi Tarih Bölümü öğrencisiyken teröristlerce katledilen şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun şehadetinin üçüncü yılı dolayısıyla mevlüt programı düzenlendi. Düzenlenen programa MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, MHP Adana İl Yönetim Kurulu Üyesi Alev Ataş, MHP Kozan İlçe Kadın Kolları, çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

Ülkücü şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun dualarla anıldığı program sonunda bir açıklama yapan MHP Kozan İlçe Kadın Kolları Başkanı Nur Figan Menteş, Milliyetçi Ülkücü Hareket’in tarihin her döneminde türlü engellerle karşı karşıya kaldığını, Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun şehadetinin ‘karşıt görüşlü öğrenci grupları arasında çıkan bir çatışma’ denilerek lanse edilmesinin kabul edilemez olduğunu belirterek “Bu dava Türklük davası, Allah davasıdır… Bu dava için Fırat gibi can vermeye de bu davaya nice Fırat’lar yetiştirmeye de hazırız. Milliyetçi Hareket Partisi Kozan İlçe teşkilatı olarak ilçe başkanımız Nihat Atlı’nın desteği ile Kozan’da uyuşturucu ile mücadele ediyor, bilinçli, okuyan, donanımlı bir neslin hakim olması için çaba sarf ediyoruz. İnanıyorum ki Kozan, Fırat gibi nice yürekli yiğidi bağrında yetiştirecek” dedi.

 

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz