Kozan’daki cinayette 2 kişi tutuklandı

Kozan’daki cinayette 2 kişi tutuklandı

Kozan’da Cinayet

Kozan’da Cinayet

Kozan’da trafik kazası: 5 yaralı

Kozan’da trafik kazası: 5 yaralı

Kozan  Lisesinde  4006 TÜBİTAK bilim fuarı

Kozan Lisesinde 4006 TÜBİTAK bilim fuarı

Kozan Ticaret Borsasından TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

Kozan Ticaret Borsasından TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

Çakıroğlu, Kozan’da dualarla anıldı
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 22 Şubat 2018 - 10:36:06
Çakıroğlu, Kozan’da dualarla anıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Kozan İlçe Kadın Kolları tarafından, şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun şehadetinin üçüncü yılında mevlüt programı düzenlendi. Milliyetçi Hareket Partisi Kozan İlçe Kadın Kolları tarafından Ege Üniversitesi Tarih Bölümü öğrencisiyken teröristlerce katledilen şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun şehadetinin üçüncü yılı dolayısıyla mevlüt programı düzenlendi. Düzenlenen programa MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, MHP Adana İl […]

Milliyetçi Hareket Partisi Kozan İlçe Kadın Kolları tarafından, şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun şehadetinin üçüncü yılında mevlüt programı düzenlendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kozan İlçe Kadın Kolları tarafından Ege Üniversitesi Tarih Bölümü öğrencisiyken teröristlerce katledilen şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun şehadetinin üçüncü yılı dolayısıyla mevlüt programı düzenlendi. Düzenlenen programa MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, MHP Adana İl Yönetim Kurulu Üyesi Alev Ataş, MHP Kozan İlçe Kadın Kolları, çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

Ülkücü şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun dualarla anıldığı program sonunda bir açıklama yapan MHP Kozan İlçe Kadın Kolları Başkanı Nur Figan Menteş, Milliyetçi Ülkücü Hareket’in tarihin her döneminde türlü engellerle karşı karşıya kaldığını, Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun şehadetinin ‘karşıt görüşlü öğrenci grupları arasında çıkan bir çatışma’ denilerek lanse edilmesinin kabul edilemez olduğunu belirterek “Bu dava Türklük davası, Allah davasıdır… Bu dava için Fırat gibi can vermeye de bu davaya nice Fırat’lar yetiştirmeye de hazırız. Milliyetçi Hareket Partisi Kozan İlçe teşkilatı olarak ilçe başkanımız Nihat Atlı’nın desteği ile Kozan’da uyuşturucu ile mücadele ediyor, bilinçli, okuyan, donanımlı bir neslin hakim olması için çaba sarf ediyoruz. İnanıyorum ki Kozan, Fırat gibi nice yürekli yiğidi bağrında yetiştirecek” dedi.

 

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz