Dolar : Alış : 8.4139 / Satış : 8.4290
Euro : Alış : 10.0084 / Satış : 10.0264
HAVA DURUMU
hava durumu

ADANA39°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1539 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Çağ Eğitim Kurumu Öğrencilerinden Büyük Başarı

02 Eylül 2019 - 3.690 kez okunmuş
Ana Sayfa » Eğitim»Çağ Eğitim Kurumu Öğrencilerinden Büyük Başarı

Adalet Bakanlığı’nın 20-21 Ağustos 2019 tarihleri arasında yapmış olduğu “Zabıt, icra ve cezaevi katipliği” personel alımı sınavlarından Çağ Eğitim Kurumu öğrencilerinden büyük bir kısmı girmiş oldukları sınavdan başarı ile çıktılar.

20-21  Ağustos 2019 tarihlerinde  yapılan sınavlara toplam 29  öğrencisiyle katılan Çağ Eğitim Kurumu’ndan toplam 22 öğrenci Adalet Bakanlığının belirlemiş olduğu  3 dakikada 90 adet  kelime yazma koşulunu gerçekleştirerek sınavın birinci aşamasını başarıyla tamamlamladılar.

Konu ile ilgili kurum yetkilisi Cahit Tıraş yapmış olduğu  açıklamada; “3 aylık temel eğitim ve egzersiz çalışmalarımız sonucunda Türkiye’nin farklı illerine başvuru yapan kursiyerlerimiz  Adalet  Bakanlığ’ının  belirlemiş olduğu metinler içerisinden herhangi birini  3 dakika  içerisinde   90 kelime yazmak suretiyle sınav  barajını aştılar. Sınava katılan  kursiyerlerimiz 3 dakikalık süre dahilinde ortalama 120 kelime yazarak üst düzey bir performans sergilemişlerdir. Sınavın bu birinci aşamasının ardından kursiyerlerimize; mülakatta dikkat etmeleri gereken hususlar, beden dili, genel davranış kuralları, mülakata konu olan sorular ve sorulara verilmesi gereken cevaplar  gibi konularda da desteğimizi sürdürüyoruz. Yakaladıkları bu başarıyla bizleri gururlandıran  kursiyerlerimiz tebrik eder başarılarını devamını dileriz.” Dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika