Kozan’daki cinayette 2 kişi tutuklandı

Kozan’daki cinayette 2 kişi tutuklandı

Kozan’da Cinayet

Kozan’da Cinayet

Kozan’da trafik kazası: 5 yaralı

Kozan’da trafik kazası: 5 yaralı

Kozan  Lisesinde  4006 TÜBİTAK bilim fuarı

Kozan Lisesinde 4006 TÜBİTAK bilim fuarı

Kozan Ticaret Borsasından TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

Kozan Ticaret Borsasından TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

Binboğa Bal Yönetimi Vali Demirtaş’ı Ziyaret Etti
  • Ana Sayfa » Ekonomi
  • 22 Mart 2018 - 10:17:05
Binboğa Bal Yönetimi Vali Demirtaş’ı Ziyaret Etti

“Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma” ödülüne layık görülen Binboğa Bal Yönetim Kurulu Başkanı Emrah Zararsız ve firma yetkilileri Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Ticaret İl Müdürü Adnan Ekiz, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü tarafından 21’incisi düzenlenen geleneksel tüketici ödülünü, Binboğa Bal’ın “Bilinçli Tüketici Ekonominin Temelidir” sloganıyla […]

“Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma” ödülüne layık görülen Binboğa Bal Yönetim Kurulu Başkanı Emrah Zararsız ve firma yetkilileri Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Ticaret İl Müdürü Adnan Ekiz, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü tarafından 21’incisi düzenlenen geleneksel tüketici ödülünü, Binboğa Bal’ın “Bilinçli Tüketici Ekonominin Temelidir” sloganıyla hareket ederek, ülke genelinde çok sayıda personeli ile tüketicilere yönelik bilgilendirme çalışması yapması nedeniyle “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma” ödülüne layık görüldüğünü söyledi.

Binboğa Bal Yönetim Kurulu Başkanı Emrah Zararsız da firma olarak tüketicilerin korunmasını ilke edindiklerini belirtip, ödülden dolayı büyük mutluluk yaşadıklarını dile getirdi.

Vali Demirtaş ise, tüketicilere yönelik yaptıkları çalışmalardan dolayı Binboğa Bal’ın Yönetim Kurulu Başkanı Emrah Zararsız başta olmak üzere, tüm firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi.

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz