Kozan’daki cinayette 2 kişi tutuklandı

Kozan’daki cinayette 2 kişi tutuklandı

Kozan’da Cinayet

Kozan’da Cinayet

Kozan’da trafik kazası: 5 yaralı

Kozan’da trafik kazası: 5 yaralı

Kozan  Lisesinde  4006 TÜBİTAK bilim fuarı

Kozan Lisesinde 4006 TÜBİTAK bilim fuarı

Kozan Ticaret Borsasından TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

Kozan Ticaret Borsasından TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

Başkan Sağmen; “Üyelerimizden almış olduğumuz güveni tazeledik”
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 22 Ocak 2018 - 13:29:05
Başkan Sağmen; “Üyelerimizden almış olduğumuz güveni tazeledik”

Kozan Elektrik, Elektronik ve Benzerleri Odası Başkanlığı seçimi yapıldı. İki adayla gidilen seçimi mevcut başkan Hakan Sağmen yeniden kazanarak güven tazeledi. Oda binasında gerçekleşen seçimde odaya kayıtlı 230 üyeden 219 üye oy kullandı. Oldukça heyecanlı geçen seçimde her iki adayda yoğun çaba sarf ettilerb Saatin beşi göstermesi ile birlikte sandıklar açıldı. 219 oydan 120 oyu […]

Kozan Elektrik, Elektronik ve Benzerleri Odası Başkanlığı seçimi yapıldı. İki adayla gidilen seçimi mevcut başkan Hakan Sağmen yeniden kazanarak güven tazeledi.

Oda binasında gerçekleşen seçimde odaya kayıtlı 230 üyeden 219 üye oy kullandı. Oldukça heyecanlı geçen seçimde her iki adayda yoğun çaba sarf ettilerb Saatin beşi göstermesi ile birlikte sandıklar açıldı. 219 oydan 120 oyu alan mevcut başkan Hakan Sağmen yeniden Kozan Elektrik, Elektronik ve Benzeri Odası Başkanlığına seçilirken, diğer aday Salim Kaynak ise 97 oy aldı. Sandıktan çıkan iki oy ise geçersiz sayıldı.

Seçim sonrası Başkan Hakan Sağmen ve yönetimi tebrikleri kabul etti.

Başkan Sağmen; “Bugün adeta bayram havasında kazasız belasız güzel bir kongre süreci yaşadık. Bugünkü kongremizde üyelerimizden dört yıl boyunca almış olduğumuz güveni tazeledik. Bu seçimi kazanmamızdaki en önemli unsur üyelerimize vermiş olduğumuz güven, odamıza getirmiş olduğumuz kazançlar, üyelerimiz arasında asla ayırım yapmama ve daha bir çok nedeni gösterebiliriz. Bugün şahsıma oy veren vermeyen tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da odamızdaki başarılı çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz