Kozan’daki cinayette 2 kişi tutuklandı

Kozan’daki cinayette 2 kişi tutuklandı

Kozan’da Cinayet

Kozan’da Cinayet

Kozan’da trafik kazası: 5 yaralı

Kozan’da trafik kazası: 5 yaralı

Kozan  Lisesinde  4006 TÜBİTAK bilim fuarı

Kozan Lisesinde 4006 TÜBİTAK bilim fuarı

Kozan Ticaret Borsasından TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

Kozan Ticaret Borsasından TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

Ata’mızın 79.Ölüm Yıldönümü
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 10 Kasım 2017 - 15:55:08
Ata’mızın 79.Ölüm Yıldönümü

Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ölümünün 79. Yıl dönümünde tüm yurtta olduğu gibi Kozan’da da düzenlenen törenlerle anıldı. Hükümet Konağı Atatürk Anıtı önünde gerçekleşen törenlerde ilk olarak ilçe protokolü ve sivil toplum kuruluşlarının çelenklerini Atatürk Anıtı önüne bırakması ile program başladı. Saatler 09:05’i gösterdiğinde sirenler eşliğinde saygı duruşuna geçildi. Saygı […]

Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ölümünün 79. Yıl dönümünde tüm yurtta olduğu gibi Kozan’da da düzenlenen törenlerle anıldı.

Hükümet Konağı Atatürk Anıtı önünde gerçekleşen törenlerde ilk olarak ilçe protokolü ve sivil toplum kuruluşlarının çelenklerini Atatürk Anıtı önüne bırakması ile program başladı.

Saatler 09:05’i gösterdiğinde sirenler eşliğinde saygı duruşuna geçildi. Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunması ile hükümet konağı önündeki program sona erdi.  Törenler daha sonra Özden Kültür Merkezi’nde Sis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul öğrencilerinin hazırlamış olduğu etkinlikle devam etti. Buradaki programda saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Program daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez’in günün anlam ve önemini belirten konuşması ile devam etti. Program öğrencilerin günün anlam ve önemini belirten şiirleri okuması, Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’nin okunması, Atatürk ile ilgili oratoryo Atatürk Öyküsü, Atatürk’ün bilinmeyen özelliklerinin, slayt gösterileri, Atatürk’ün sevdiği şarkıların çalınması ile son buldu.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz