Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Ruhi Gül AK Parti’den Aday Adayı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kozan’da Trafik kazası: 3 yaralı

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kamuoyu Baskısı Özgan’ı yeniden sahaya indiriyor!

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

Kütük tersten okunsa da Kütük tür

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

Kozan Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Kozan Yazılım, Kadirli Web Tasarım, Kozan İnternet Sitesi Kurdurma, Kozan Web Sayfası, Ceyhan Web Tasarım, Kozan Reklam, Kozan Grafik Tasarım, Kozan İnternet Sayfası Açma, Kozan Emlak Sitesi, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Sağlık Ocağı Web Tasarım
Atamızı vefatının 80. yıl dönümünde andık
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 10 Kasım 2018 - 13:10:54
Atamızı vefatının 80. yıl dönümünde andık

Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 80. Yıl dönümünde tüm yurtta olduğu gibi ilçemiz Kozan’da da anıldı. 10 Kasım sabahı hükümet konağı önünde Atatürk anıtına ilçe protokolü, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşların temsilcilerinin çelenk koyma törenini ardından saatler 09:05’i gösterdiğinde iki dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunması ile program […]

Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 80. Yıl dönümünde tüm yurtta olduğu gibi ilçemiz Kozan’da da anıldı.

10 Kasım sabahı hükümet konağı önünde Atatürk anıtına ilçe protokolü, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşların temsilcilerinin çelenk koyma törenini ardından saatler 09:05’i gösterdiğinde iki dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunması ile program devam etti. Anma programı daha sonra Kozan Belediyesi Sinema Salonunda Kozan Anadolu Lisesi koordinatörlüğünde düzenlenen programla devam etti.

Buradaki program ise saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunması, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez’in günün anlam ve önemini belirten konuşması, bilinmeyen Atatürk, Atatürk Oratoryusu, Ben Atatürk’üm etkinliği, Sendedir Atatürk adlı drama gösterisi, Mustafa Kemal’i Sevmek adlı video sunumu, Atatürk’ün sevdiği şarkıların söylenmesi ve öğrencilerin çiçek takdimi ile son buldu.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz