Dolar : Alış : 8.5099 / Satış : 8.5252
Euro : Alış : 10.0483 / Satış : 10.0664
HAVA DURUMU
hava durumu

ADANA35°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1539 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

13 Kasım 2018 - 1.767 kez okunmuş
Ana Sayfa » Tahir Amca»AK PARTİDE ADAY BOLLUĞU

AK Parti Kozan Belediye Başkan Aday Adaylığı için aday bolluğu yaşanıyor.

İş adamı Hilmi Baysal,İş adamı Hakan Ağca,Mimar Kazım Özgan ,Abdulkadir Sarı,Zafer Kara,Salim Akkoç,Mutlu Dağlı,Abdullah Avcı,Taner Uzun,Ruhi Gül,Süleyman Halaçoğlu,Durmuş Ali Yıldız,Fatih Aydınve İbrahim Duran isimleri aday adaylığı başvurusunda bulundu. Cuma gününe kadar başka aday adaylığı için başvuru yapılır mı bunu göreceğiz ama sayının artması bekleniyor.

Partililerin ve vatandaşların yoğun ilgisini gören aday adaylığı açıklamalarında aday adayları fikir ve projelerini şimdiden vatandaş ile paylaşmaya başladı. Bakalım AK Parti’nin adayı kim olacak? Tüm aday adaylarının aday adaylığı başvuru ve açıklama programlarına katılan ilçe başkanı Abdulkadir Kozan ise yapmış olduğu açıklamasında partilerinin kimi aday gösterirse göstersin tüm aday adaylarının partilerinin yanında duracağı sözünü aldığını belirtiyor. Bakalım aday belirlendikten sonra aday adayları verdikleri sözde duracaklar mı?

Aday adaylarının bazıları diğer aday adaylarına saldırıya geçmiş durumda Acaba neden? bu AK Partiye yakışan bir olay mı.?Aday adayının birisi çıkmış bir gazeteciyi övüyor.Diğer gazeteciler o aday adayına ne dedi acaba.Kendini sorguluyor mu o aday adayı.

CHP’nin adayı Atalay Özer mi olacak?

CHP Kozan Belediye Başkan Aday Adayı Atalay Özer’in yapmış olduğu başarılı siyasi çalışmalar gündemden düşmüyor. Ne var ki sosyal demokrat kesimde adı en çok geçen aday adaylarının başında Atalay Özer’in ismini geçtiği biliniyor. Öte yandan yalnızca sosyal demokrat kesimde değil diğer sağ partiye oy veren vatandaşların da büyük bölümünün Atalay Özer’in CHP’den aday gösterilmesi durumunda CHP’ye neden olmasın dedikleri duyumlarım arasında. Öte yandan Atalay Özer’in iki yılı aşkın bir süredir CHP Kozan Belediye Başkan Aday Adaylığı için çalışmalarına başladığı ve Kozan’da önemli ölçüde kesimin gönlünü kazandığı kulislerde konuşulanlar arasında.

Nihat Atlı çalışmalarına devam ediyor

Kozan’da ve Türkiye’de adaylarını erken belirleyen MHP teşkilatında Kozan Belediye Başkan Adayı da Nihat Atlı olduğu açıklanmıştı. Atlı o gün bugündür seçim çalışmalarına aralık vermeden devam ediyor. Gencinden yaşlısına yediden yetmişe hemşerilerinin gönlünü kazanan MHP’nin adayı Nihat Atlı’nın adaylığının erken açıklanması ve çalışmalarına aralık vermeden devam etmesi de bir adım önde olduğunu gösteriyor.

Musa Öztürk ve İyi Parti

Kozan’da herkesin merak ettiği İyi Parti’nin Belediye Başkan Adayı kim olacak ve Musa Öztürk’ün hangi partiden aday adayı olacağı.

Duyumlarıma göre geçtiğimiz hafta Belediye Başkanı Musa Öztürk’ün de Ankara kulislerinde yerini aldığı ve aday adaylığı için çalışma yaptığını öğrendim. Bakalım Öztürk aday olacak mı? Olacaksa hangi partiden aday olacak?

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika